KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807495

nr 1480 7495

Ally Almviken

(f. 1930), Sverige

Vass. Signerad, daterad -76. Akvarell, bildmått: 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm

Ally Almviken, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:01:12

Ally Almviken

Läs mer om Ally Almviken